O nas

Jesteśmy specjalistami w przeprowadzkach i transporcie. Świadczymy szerokie spektrum usług, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Naszą pracę wyceniamy po sprawdzeniu lokalu zawierającego sprzęt do przeniesienia. Dojeżdżamy tam sami i po konsultacji ustalamy cenę. O kosztach naszej usługi poinformujemy na miejscu, abyś mógł szybko podjąć decyzję i skorzystać z naszej pomocy. Oczywiście wszystkie ceny można negocjować.

Cenimy wysoką jakość usług i pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Cena podstawowa zawiera stawkę godzinową, ale nie liczymy czasu spędzonego w ruchu – to losowe zdarzenia, za które nie powinieneś płacić! Nie zwlekamy z żadną pracą, którą musimy wykonać. Działamy szybko – przeprowadzkę można wykonać już następnego dnia. Dzięki tej strategii wszystko przebiega sprawnie, oszczędzasz czas i nie musisz się o nic martwić.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu. Wystarczy do nas zadzwonić lub skorzystać z odpowiedniego formularza. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania, jeśli takie masz. Pracujemy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Address